O nas

VETLAND s.c.

Nasza placówka powstała na Osiedlu Pięć Wzgórz przy ul. Bergiela w 2008 roku pod nazwą PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA LADEMAN & WOSIK. W kwietniu 2014 roku zmieniliśmy nazwę na VETLAND.
Nasza oferta na przełomie minionych lat ulegała ciągłej rozbudowie i dopasowaniu do wymogów oraz standardów współczesnej weterynarii. Dziś jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu pełen zakres usług.
Nasz zgrany zespół lekarski składa się z:

Justyny Lademan

Małgorzaty (Wosik) Salbert

Wybór odpowiedniego weterynarza w Trójmieście nie jest prosty. Gabinetów jest bardzo wiele, a gdy chodzi o zdrowie naszych zwierząt- członków rodziny nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, które placówki dla zwierząt oferują najbardziej kompleksową i profesjonalną pomoc.
W naszej lecznicy podchodzimy do wszystkich pacjentów z zaangażowaniem, staramy się pomóc im wykorzystując całą zdobytą oraz stale poszerzaną wiedzę i doświadczenie. Profesjonalizm oraz pasję, która towarzyszy nam w codziennej pracy, doceniają odwiedzający nas regularnie właściciele zwierząt. Jesteśmy dumni z tego, jak wielkim zaufaniem od lat cieszy się nasza lecznica weterynaryjna.
Oferujemy szeroki zakres usług z dziedzin takich jak profilaktyka, leczenie chorób wewnętrznych (Interna), chirurgia, diagnostyka na podstawie badań RTG, USG, krwi i moczu, stomatologia, geriatria, pielęgnacja i wiele innych. Ponadto, dzięki wygraniu przetargu organizowanego przez Urząd Miasta Gdańska po raz kolejny prowadzimy bezpłatne znakowanie (czipowanie) psów należących do osób zameldowanych na terenie Miasta Gdańska.

Sprawdź ofertę naszej lecznicy dla zwierząt.

U nas zaopatrzycie się Państwo również w specjalistyczne produkty weterynaryjne dla swoich pupili. Oferujemy renomowane karmy i diety lecznicze marki Hill’s oraz Royal Canin i Specific, jak również preparaty witaminowe, nutraceutyki i probiotyki , które pozwolą Państwa pupilowi odżywiać się i żyć zdrowiej.
Zapraszamy!

WSPÓŁPRACUJEMY I POLECAMY:

linki poniżej

www.canac.pl     www.chakram.pl